Gwarantujemy bezpieczeństwo i łatwość korzystania z usługi.
Tworząc nasz shared hosting postawiliśmy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Jest to najważniejsza wartość, która przyświeca naszej działalności od samego początku istnienia S.M.S.


Wysoki poziom bezpieczeństwa

Zastosowane przez nas technologie spotykane są w sieciach na poziomie "big enterprise", a więc w organizacjach takich jak instytucje rządowe czy banki. Dzięki takim rozwiązaniom nasz hosting ma najwyższy wskaźnik bezpieczeństwa oraz najniższy wskaźnik incydentów bezpieczeństwa.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są przygotowani na różne scenariusze działań. Dzięki ich umiejętnościom nasze usługi spełniają wszystkie wymagane normy i dają 100% zadowolenia naszych klientów.

Indywidualne podejście do klienta

Indywidualne podejście do klienta pozwala nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania na działania z naszej strony do minimum. Dzięki indywidualnemu podejściu i znajomości klienta nasi specjaliści już po szybkim wywiadzie są w stanie dobrać wstępne środki zaradcze, a potem znaleźć rozwiązanie problemu.

Szybka reakcja na zgłoszenie

Klienci mający z nami stałe umowy o nadzór nad infrastrukturą kontaktują się z naszymi specjalistami bezpośrednio. W przypadku nowych klientów oraz tych, którzy nie korzystają z usługi stałego nadzoru czas reakcji nie przekracza 180 minut w godzinach dziennych oraz 8h w godzinach nocnych.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu technologii Next Generation Firewall nasze serwery objęte są kompleksową ochroną. Zapewnia to najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa i ochrony danych naszych klientów.

Skalowalność

Nasze pakiety usługowe są w pełni skalowalne. Jeśli uważasz, że potrzebujesz bardziej spersonalizowanego pakietu niż przewiduje nasza oferta - skonsultuj się z nami. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Szczegóły naszej oferty serwerów WWW

Poniżej przedstawiamy szacunkową wycenę naszych usług podzieloną na poszczególne pakiety. Ceny pakietów usługowych mogą różnić się od rzeczywistych w przypadku, gdy klient wyrazi chęć korzystania z dodatkowych usług. Istnieje możliwość zindywidualizowania pakietu. W celu uzyskania dokładnych informacji handlowych zapraszamy do kontaktu. Nasz konsultant udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Nazwa Pakietu
"Essential"
"One Page"
"Developer"
"Webmaster"
"Reseller"
Cena (z vat)
6,15 PLN
90,00 PLN
147,60 PLN
270,60 PLN
615 PLN
Okres
Abonament miesięczny
Abonament roczny
Ilość domen WWW
1
5
10
Bez limitu
Bazy danych MySQL/PostgreSQL
1
5
10
Bez limitu
Skrzynki e-mail
Dowolna ilość skrzynek mailowych - ograniczeniem jest jedynie dostępne miejsce!
SSL/TLS (ilość zainstalowanych certyfikatów w tym samym czasie)
1
5
10
Bez limitu
Bezpieczeństwo
Ochrona wykrywająca i zapobiegająca atakom OWASP TOP 10 (ataki wykorzystujących 10 najpopularniejszych błędów aplikacji WWW) oraz atakom wykorzystującym tysiące innych, unikalnych technik kompromitacji strony w oparciu o listę podatności CVE.
Ochrona AntyDDOS zapewniana przez naszego dostawcę łącza - dla testu zleciliśmy atak DDOS na nasze serwery, nawet nie zauważaliśmy ataku.
Własny certyfikat SSL/Możliwość wygenerowania certyfikatu Let's Encrypt
Ilość i rodzaj adresów IP
1 Stały i współdzielony IPv4
1 Stały i współdzielony IPv4
1 Stały i współdzielony IPv4
1 Stały i dedykowany IP IPv4
1 Stały i dedykowany IP IPv4
Możliwy jest zakup dedykowanego IPv4 za dodatkową opłatą.
Przestrzeń dyskowa
1GB
5GB
10GB
20GB
200GB
Lokalizacja
Francja
Zamów
Zamów Zamów Zamów Zamów

NIP: 5223180711
REGON: 38576614600000
KRS: 0000833607
Rosy Bailly 3/9
Warszawa, 01-494

hirt[at]s-m-s.pl

+48 22 859 29 23

Link do Facebooka Link do Twitteraa Link do Keybase Link do LinkedIna

Copyright © S.M.S. Security and Management Systems sp z o. o. 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.