Hakera może złapać tylko odpowiedni specjalista.
Atak DDOS? Phishing? A może wyciek danych z Twojej firmy? W związku z takimi wyzwaniami współczesnego cyberbezpieczeństwa stworzyliśmy nasz własny Zespół Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa (z ang. CSIRT), aby móc zapewniać naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu bezpieczeństwa. Dodaliśmy do niego jednak cząstkę siebie i tak powstał HIRT (Hackers Incident Response Team) czyli Zespół Etycznych Hakerów Reagujących na Incydenty Bezpieczeństwa. Zobacz co w ramach działaności HIRT S.M.S. możemy Ci zaoferować


Doświadczenie

Działania prewencyjne oraz interwencyjne w ramach incydentów są niezwykle delikatnym obszarem bezpieczeństwa informatycznego. Nasz zespół specjalistów składa się z ludzi doświadczonych w działaniu interwencyjnym. Gwarantuje to jakość usługi na najwyższym poziomie.

Krótki czas reakcji

Kiedy już dojdzie do ataku cybernetycznego najważniejszy jest szybki czas reakcji. Klienci mający z nami stałe umowy o nadzór nad infrastrukturą kontaktują się z naszymi specjalistami bezpośrednio. W przypadku nowych klientów oraz tych, którzy nie korzystają z usługi stałego nadzoru czas reakcji nie przekracza 180 minut w godzinach dziennych oraz 8h w godzinach nocnych.

Indywidualne podejście do klienta

Indywidualne podejście do klienta pozwala nam dostosować naszą usługę do potrzeb danej realizacji. Każdy incydent bezpieczeństwa jest inny, nigdy nie generalizujemy żadnego zgłoszenia, a do każdego nowego zlecenia podchodzimy z czystym i otwartym umysłem.

Wysoko wykwalifikowany zespół

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są przygotowani na różne scenariusze działań. Dzięki ich umiejętnościom nasze usługi spełniają wszystkie wymagane normy i dają 100% zadowolenia naszych klientów.

Przywrócenie danych

Przywracanie danych to istota interwencji powłamaniowej. Nasi specjaliści nie tylko przywrócą twoje dane, ale również przeanalizują je pod kątem złośliwego oprogramowania oraz kompromitujących treści. To pozwoli zminimalizować skutki ataku do minimum.

Audyt powłamaniowy

Audyt powłamaniowy jest procesem mającym na celu sprawdzenie ogólnego poziomu bezpieczeństwa oraz ustalenie potencjalnych dróg ataku na infrastrukturę. To proces prewencyjny, który efektywnie zapobiega powtarzaniu się skutecznych ataków cybernetycznych.

Szczegóły naszej oferty reagowania na incydenty bezpieczeństwa

W związku ze specyfiką zadania jakim jest interwencja powłamaniowa, ceny określane są indywidualnie w zależności od zakresu działań oraz czasu poświęconego danemu zagadnieniu. Na wszelakie pytania związane z tą usługą odpowiedzi udziela nasz specjalista ds. bezpieczeństwa i utrzymania systemów informatycznych Piotr Jasiek, dostępny pod adresem e-mail piotr.jasiek[at]s-m-s.pl. Poniżej prezentujemy warianty w jakich realizujemy nasze usługi reagowania na incydenty bezpieczeństwa IT.

Status klienta
"Nowy klient / Usługa jednorazowa "
"Pakiet "Stała gotowość" "
"Pakiet "Stały nadzór" "
Cena (z vat)
49,20 PLN/h
246,00 PLN + 49,20 PLN/h
492,00 PLN + 49,20 PLN/h
Sposób roliczenia
Stawka godzinowa
Abonament miesięczny + Koszty usługi
Abonament miesięczny + Koszty usługi
Droga przyjmowania zgłoszenia
Email
Email + Telefon
W wyniku wykrycia przez kponsultanta + Email + Telefon
Przywracanie danych
Na życzenie klienta, liczone w godzinach, z backupu klienta
Analiza śledcza w celu zabezpieczenia materiału dowodowego
Na życzenie klienta, liczone w godzinach
Audyt powłamaniowy
Na życzenie klienta, liczone w godzinach
Dowiedz się więcej

NIP: 5223180711
REGON: 38576614600000
KRS: 0000833607
Rosy Bailly 3/9
Warszawa, 01-494

hirt[at]s-m-s.pl

+48 22 859 29 23

Link do Facebooka Link do Twitteraa Link do Keybase Link do LinkedIna

Copyright © S.M.S. Security and Management Systems sp z o. o. 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.