Nowości w roku 2018

Początek roku 2018 niesie z sobą wiele ulepszeń i zmian w naszej ofercie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wprowadzanymi przez nas nowościami.

1.  Nowy pakiet hostingowy

Pierwszą zmianą jaką zamierzamy wprowadzić to zmiana w ofercie, a mianowicie wprowadzenie nowego pakietu hostingowego www o nazwie „Essential”. Pakiet przewiduje miesięczną płatność abonamentową, jednakże przy opłaceniu okresu dwunastomiesięcznego kwota naliczona zostanie jedynie jak za okres dziesięciomiesięczny. Poniżej prezentujemy szczegóły techniczne pakietu.

Pakiet "Essential"
6,15 PLN
Abonament miesięczny

1 Domena WWW

1 Baza MySQL/PostgreSQL

Dowolna ilość skrzynek mailowych - ograniczeniem jest jedynie dostępne miejsce!

1 Certyfikat SSL/TLS (ilość zainstalowanych certyfikatów w tym samym czasie)

Ochrona AntyDDOS zapewniana przez naszego dostawcę łącza - dla testu zleciliśmy atak DDOS na nasze serwery, nawet nie zauważaliśmy ataku.

Ochrona wykrywająca i zapobiegająca atakom OWASP TOP 10 (ataki wykorzystujących 10 najpopularniejszych błędów aplikacji WWW) oraz atakom wykorzystującym tysiące innych, unikalnych technik kompromitacji strony w oparciu o listę podatności CVE.

1 GB przestrzeni dyskowej do wykorzystania przez użytkownika.

2. Okres testowy

Kolejną wprowadzoną przez nas zmianą jest okres testowy. Przewidzieliśmy dwa rodzaje okresu testowego. Dla usług hostingu www będą to dwa tygodnie, a dla VPS trzy dni. Do aktywacji okresu testowego wymagana jest opłata aktywacyjna w kwocie 1,23 PLN brutto, która pozwoli nam zweryfikować dane użytkownika oraz sformalizować przekazanie usługi użytkownikowi do testu. W celu otrzymania dostępu do usługi w trybie testowym, należy złożyć zamówienie na dany typ usługi (Hosting www – Pakiet „Developer”, Hosting VPS – Pakiet „Small”), a następnie skontaktować się mailowo z nami w celu uruchomienia procedury przyznania okresu testowego.

3. Wprowadzenie płatności Dotpay.

Aby usprawnić i ułatwić naszym klientom dokonywanie wpłat za usługi postanowiliśmy wprowadzić płatności za pomocą serwisu Dotpay. Teraz, każdą dostępną w panelu klienta (https://cp.s-m-s.pl) fakturę można opłacić z wykorzystaniem płatności on-line. W przypadku płatności za fakturę za kolejny okres rozliczeniowy płatność online spowoduje automatyczne przedłużenie usługi. W przypadku płatności za pierwszą fakturę znacznie przyśpieszy proces aktywacji usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *